Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2012: Arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez piotrek, 3 kwietnia 2012 r. o 11:56
Matma była banalna ale zrobiłam głupi błąd w 23..Zamiast sekundy podzielić to podzieliłam minuty ... Źle mam 23 i 14 ...Ciekawe jak polski ;[ Przynajmniej 3 pkt. odleciały...Myślę, że ze 2 pkt. z polskiego.. ;[ Wyniki strasznie późno - 22 Czerwca ... Ale ok.35 pkt. będzie! Oby egzaminator był niedowidzący ! Pozdro dla całego '99' rocznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z całego testu mam chyba 6 źle. A z polaka bede mial dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo bardzo słabo mi poszedł moze bd miała 15 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje że ten film bez reklam trwał 106 min a nie 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był trudny, a było na niego za malo czasu. Ja nie zdążyłam napisać 3 zadanć otwartych z matematyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Prawie wszystko w tych zadaniach zamkniętych strzelałam , bo już nie miałam czasu , żeby to zrobić A wgl nie zrobiłam też tego z tym zamalowaniem... + Ale ogl łatwy ten test był : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwaliłam ten test ;oo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno będe miała 20 pntk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie test był prosty . Zawalilam jedynie zadanie 20 , gdzie w ostatniej chwili poprawiłam odpowiedź D na A .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zawaliłam ... ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że jeżeli w odpowiedziach jest "100" to raczej taka miała byc odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajeba*am ten test;/;/ próbny 31:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 błedów w tym 3 zamknięte no,no,no . mam nadzieje , że 32 będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będzie 30! <3 bo mam z zamknętych 18-19 matme zawaliłam o 6 sekund i 10 gr. z polskiego wszystko napisałam. nie no. Może <3 Módlmy sie. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ile jest zadanie 25 24 26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam źle dokładnie zadania 15., 16., 20. i 21. (zamiast przez 3 na początku podzieliłam przez 5 ). A w 26. nie da się jednej wersji ustalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zadanie 23 zle )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Co za idiota to rozwiązywał! Odpowiedzi są złe! W 1 będzie D. !
Niestety kolego, ale mylisz się... Nie wprowadzaj ludzi w błąd, ponieważ w pytaniu pierwszym odpowiedź jest dobra No chyba, że miałeś innaczej ponumerowany test i np. pod odpowiedzią D miałeś odpowiedź B, ponieważ różnie to u niektórych dzisiaj bywało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hela napisał:
Test był trudny, a było na niego za malo czasu. Ja nie zdążyłam napisać 3 zadanć otwartych z matematyki...
Doskonale ciebie rozumiem ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę że w zadaniu z zeszytami i długopisami źle obliczyli. Zeszyt kosztuje 4 zł nie 4,50. Zobaczcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...